Hunenborglaan 6

Oldenzaal

€ 305.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

Met het winkelcentrum om de hoek, de basisschool op loopafstand en het Hulsbeek héél dichtbij is dit wonen op een plek waar je heel blij van gaat worden. Op de Thij gelegen, waarbij het onderhoud je grotendeels bespaard blijft: dankjewel aan de kunststof kozijnen & die mooie grote antracieten tuintegels. De welbekende houten gevelbeplating is vervangen door stenen én isolatie dus dat is eigenlijk ook gewoon perfect!

Binnenkijken in een woning waar tegels de show stelen
Tegels op de vloer zijn niet alleen functioneel in de schoonmaak, ze zijn ook nog eens stijlvol in het interieur. Of ga je toch voor een pvc-vloer? Schoenen uit, want hier beneden geniet je van een verwarmde vloer! De living is als een sierlijk ontvangst met dank aan de plafondlijsten én de daarin verwerkte spots. De wanden zijn hier gestukadoord, voor welke kleur ga jij? De grote raampartijen zorgen ervoor dat je de spots overdag amper hoeft te gebruiken omdat er lekker veel licht binnen kan komen.

Kokkerellen met een glanslaagje
In deze ruime keuken is er gekozen voor hoogglans antracieten kastjes en een granieten werkblad. De rvs-schouw matcht perfect bij de uittrekbare kraan en koken doe je hier op inductie. De afwas kan vervolgens de vaatwasser in en de lekkerste taarten ga je bakken in deze oven.

Slapen in alle rust
De overloop is de toegang tot de drie slaapkamers. Stuk voor stuk voorzien van een laminatenvloer en geïntegreerde rolluiken. Deze laatste zorgen niet alleen voor verduistering tijdens het slapen, maar ook voor een heerlijk binnen klimaat. Het hoek-bad in de badkamer is dé uitkomst als het gaat om een relaxed moment.

Wassen, spelen, opbergen, slapen, studeren…
De keuze is reuze en aan jou om te maken. Een perfecte ruimte voor een vierde slaapkamer of wordt het toch de ‘chill-room’ van de kids? Netjes, voorzien van een laminaatvloer en spots in het plafond.

Laat de zon maar schijnen
In de ochtend drink je je eerste bakje koffie in de zon en richting het voorjaar is dit dé hotspot voor jouw en je vrienden. De overkapping is daar de perfecte plek voor! De tuin is achterom te bereiken en ideaal is de (tuin)berging, voor het plaatsten van de fietsen.

More
Less

Facts

Bouwjaar

1974

Inhoud

369 m3

Perceel

135 m2

Tuin

50 m2
zuidoost

Woonoppervlak

120 m2

Location

De Thij

Middelbare school

TCC

Food & drinks

Pizza afhalen?

Basisschool

De Wendakker

Supermarkt

AH

OV

Met de bus richting station

Mediadesk

Timeline

  • 1974

    Bouwjaar van deze topper

    De stenen zijn gelegd. 

  • 2025

    Het jaar ...

    … dat jij deze woning kunt gaan bemachtigen

Energie

Energielabel

C

Isolatie

dakisolatie, dubbel glas, hr glas

Warm water

cv ketel
Atag HR combiketel
eigendom

Verwarming

cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk