de Wilmskamp 225

Hengelo

€ 215.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

2025, hét jaar om uit huis te vliegen! Dit 2-kamerappartment op de 4e verdieping is de perfecte HOMEbase om te landen. Functioneel, praktisch & in 2021 gerenoveerd en dat is ook te zien!

• Byebye dichte keuken, hello open keuken: Geen bovenkastjes, wel een frisse, ruimtelijke vibe;
• Licht, luchtig en gezellig: dankzij de grote ramen stroomt het daglicht niet alleen je woonkamer, maar ook je keuken binnen;
• Stoere look: de nieuwe PVC-vloer in betonstijl geeft je interieur direct een industriële touch;
• Hi energielabel B: alle draairamen & deuren voorzien van HR++ beglazing;
• Badkamer met karakter: Oké, niet gerenoveerd, maar dat hoeft ook niet. Strakke afwerking en een toffe tegelvloer;
• Ruime slaapkamer: met plek voor een grote kledingkast en toegang tot het balkon, hier kan je s ’avonds heerlijk genieten van het avondzonnetje;
• En om te niet te vergeten die berging, altijd handig!
• Parkeren? Geen stress: voor bewoners van De Wilmskamp is er een grote parkeerplaats;
• En je fiets: die stal je veilig in de gezamenlijke berging op de begane grond, makkelijk toegankelijk met jouw persoonlijke druppel.

Locatie, locatie, locatie!
Wonen in de Wilmskamp betekent dat je alles binnen handbereik hebt. Van het FBK-stadion en Winkelcentrum Groot Driene tot prachtige wandelroutes bij de Golfclub. Instap ready, weinig onderhoud en een superleuke vibe, dus laat deze kans niet aan je neus voorbij vliegen.

More
Less

Facts

Bouwjaar

1977

Inhoud

189 m3

Woonoppervlak

60 m2

Location

Lekker rustig

Middelbare school

Lyceum de Grundel

Food & drinks

I Love Sushi Hengelo

Basisschool

Mikado = 4 min fietsen

Supermarkt

Winkelcentrum Groot Driene

OV

De straat uit

Meet the neighbours

Nr. 223

Nr. 225

Nr. 227

Nr. 229

Mediadesk

Timeline

  • 2021

    Alles op de kop

    2 maand klussen en tadaaa, de hele look & feel is aangepast! 

  • 2022

    Upgrade!

    Alle draai ramen + deuren hebben nu HR++ beglazing 

  • 2024

    Borrels

    Met het hele appartementencomplex 2x per jaar borrelen. Zomers lekker buiten in het gras & met oud en nieuw in de gezamelijke hal

Energie

Energielabel

B

Isolatie

dubbel glas, hr glas

Warm water

cv ketel
Intergas HRE
eigendom

Verwarming

cv ketel

Plattegrond