Landweerstraat 4

Denekamp

€ 350.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

De voorzijde oogt bescheiden, maar eenmaal achter word je verrast door de ruimte en vrijheid. De basis staat als een huis, met een uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde die zorgt voor extra leefruimte. Misschien nog net niet precies zoals jouw Pinterestbord, maar hé – dat is juist het leuke.

Wonen in Denekamp betekent elke dag een snufje traditie en een flinke dosis natuur! Zomer? Klootschieten. Winter? Midwinterhoornblazen. En het hele jaar door? Genieten van landgoed Singraven en de Dinkel om de hoek. Hier vind je de perfecte mix van oud en nieuw, natuur en gezelligheid.

Plek genoeg!
Rijd de royale oprit op en voel de ruimte. Hier parkeer je moeiteloos meerdere auto’s, en dankzij de carport met lichtkoepel staat je bolide altijd droog.

Ruimte = mogelijkheden
Zodra je de hal door bent en de keuken binnenstapt, springen er direct twee aspecten in het oog: 1) ruimte en 2) licht. De woonkamer is uitgebouwd en met dank aan de tuingerichte schuifpui in combinatie met de grote ramen aan de voor- en gevelzijde heb jij aan binnenstromende zonnestralen geen gebrek. En dat is goed nieuws, want met zo’n fijne basis legt de weg open om hier jouw ideale leefruimte te creëren. Groot, sfeervol en helemaal naar jouw smaak – de mogelijkheden zijn eindeloos!

Een verdieping hoger
Boven wachten drie fijne slaapkamers op hun nieuwe bewoners. De badkamer heeft al eens een nieuwe look gekregen en is voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel met meubel. De zolder is perfect als bergruimte voor de niet-alle-daagse-spullen en is te bereiken met vlizo.

De tuin
Een zonnige tuin op het zuiden. Het vrije uitzicht? Pure rust en privacy – jouw eigen stukje paradijs met een geweldige diepte van zo’n 20 meter!

Extra’s die het verschil maken
Een grote garage voor al je hobby’s, opslag of een mancave? Check. Een kelder voor extra voorraad of misschien wel je eigen wijncollectie? Aanwezig. En de bijkeuken? Die maakt het leven nét even makkelijker.

More
Less

Facts

Bouwjaar

1966

Inhoud

405 m3

Perceel

375 m2

Tuin

170 m2
zuidwest

Woonoppervlak

111 m2

Location

‘Hartje’ Denekamp

Middelbare school

Maar even fietsen naar Carmel College

Food & drinks

Gezellige horeca in de dorpskern

Basisschool

De Zevenster is dichtbij

Supermarkt

Jumbo, Plus of Aldi?

OV

De bus brengt je naar Oldenzaal-Enschede

Mediadesk

Timeline

  • 1966

    Bouwjaar

    Van deze fijne twee-onder-een-kapper 

  • 1980

    Groot, groter, grootst

    Extra leefruimte door de uitgebouwde woonkamer!

  • 2010

    Het jaar van de badkamer

    Basiskleuren: wit & antraciet doen het altijd goed

  • 2015

    Nieuwe dakgoten

    Vernieuwd in juni om precies te zijn 

  • 2025

    Jouw jaar?

    Dat kan op deze top plek! 

Energie

Energielabel

D

Isolatie

grotendeels dubbelglas, hr glas

Warm water

cv ketel
Remeha HR combiketel
eigendom

Verwarming

cv ketel, gashaard